400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

AYT sınavına hazırlanan öğrencilerin yapması gereken ilk çalışma, konu eksiklerini gidermektir.  Konu eksiğini tamamlayan bir öğrencinin öncelikli yapması gereken bol soru çözmektir. Yeni öğrenilen konunun pekişmesi, eksiklerin ya da yanlışların fark edilebilmesi için soru bankası, yaprak test, branş ve genel denemeler gibi yardımcı kaynaklardan soru çözülmelidir. Konu anlatımı çalıştıktan sonra bol soru çözülmediği takdirde konu iyi bir şekilde pekişmeyecek ve konunun iyi anlaşılıp anlaşılmadığı tespit edilemeyecektir.

Sadece konu anlatımı çalışan ancak yeterli sayıda soru çözmeyen öğrenciler soru çözme pratikleri olmadığı için sınavda karşılaştığı tüm soru tiplerinde ve özellikle yeni nesil sorularda çok fazla zorluk yaşamaktadır. Bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmamak için  AYT yaprak testleri iyi bir yardımcıdır. Özellikle büyük kentlerde, günün önemli bir kısmı yollarda geçmektedir. Bu sürenin atıl bir şekilde geçmemesi, zamanın verimli kullanılması adına AYT yaprak testleri çözülebilir.
 

Öğrencilerin hayalini süsleyen bölümü, üniversiteyi kazanmalarının yolu çok fazla soru çözmekten geçiyor. Ancak, çok az sayıda öğrenci bu durumun farkındadır.

Öğrencilerin büyük bir bölümü konu anlatım kitapları ile sınava hazırlanmaktadır. Konu anlatım kitapları, bir konunun doğru bir şekilde öğrenilmesinde çok büyük bir paya sahiptir. Bununla birlikte AYT sınavındaki başarının yolu sınavdan önce olabildiği kadar farklı tipte soru görmekten geçer. AYT yaprak testler ile farklı tipte sorular çözülerek AYT sınavında hedefe ulaşılabilir.

AYT Yaprak Testlerin Faydaları Nelerdir?


AYT yaprak test çözmenin öğrenciye sağladığı faydalar şunlardır:
  • AYT yaprak test çözen öğrencilerin çok sayıda farklı tipte soru ile karşılaşmaktadır. Yeni nesil soru tiplerini çözen öğrencilerin sınavda çok daha başarılı olduğu bilinmektedir.
  • Konu anlatımı çalışan öğrenciler, konuyu pekiştirmek için yaprak testlerden çok büyük oranda fayda sağlamaktadır.
  • Aydın Yayınları tarafından hazırlanan AYT yaprak test önerileri sayesinde, öğrenciler en iyi kaynaklardan en güncel sorulara ulaşırlar.
  • Gün içerisinde kullanımı en kolay kaynaklardır. Büyükşehirlerde yolda geçen süre zarfında yaprak testler çözülebilir ve atıl zamanlar faydalı hâle getirilebilir.
  • Yaprak testler sayesinde birden fazla dersin testleri kolaylıkla çantada taşınabilir. Ayrı ayrı soru bankalarını gün içerisinde taşımak zorken, farklı derslerin yaprak testlerini taşımak çok daha kolaydır.
      ● En önemli faydası soru çözümüne kazandırdığı pratiklikle sınavda getireceği başarıdır.

AYT Yaprak Test Fiyatları


AYT yaprak test setini satın alan öğrenciler, bütün derslerin yaprak testlerini çok daha uygun fiyatlara alabilirler. Ayrı ayrı alındığı takdirde set fiyatına göre daha yüksek bir fiyatla satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra, Aydın Yayınları, uygun fiyat politikası, özel kampanyaları ve hızlı teslimat imkaânı ile her zaman öğrencilerin yanında olduğunu göstermektedir.

AYT yaprak testi fiyatlarının uygun olması, öğrencilerin çok sayıda yaprak test almasına imkân tanıyor. AYT sınavındaki başarının önemli anahtarlarından biri olan yaprak testler, içeriğinde barındırdığı yeni nesil sorular sayesinde, netlerin gözle görünür bir şekilde artmasını sağlıyor. Aynı zamanda farklı tipte soruların çözülmesi, sınavdaki başarıyı doğrudan etkiliyor. Son yıllarda yapılan değişiklikleri göz önüne alarak Aydın Yayınları yardımcı kitapları düzenli bir şekilde güncellemekte ve kaynaklarına yeni nesil sorular eklemektedir.

AYT sınavında yer alan sorular TYT sınavına göre bilgiye dayalı sorulardır. Yaprak testler sayesinde çok sayıda soru çözülerek alıştırma yapılabilir. Yaprak testler, evde, okulda, gün içerisinde toplu taşımada kısacası her yerde sizinle birlikte olacak önemli bir yardımcıdır.
 
Yükleniyor...