400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

AYT sınavına hazırlanan öğrencilerin öncelikli olarak konu anlatımlı kitapları çalışması gerekir. Sınavda çıkması muhtemel konuları detaylı bir şekilde öğrenmek, okulda görülen dersler ve konu anlatımlı kitaplar ile mümkündür. Devamında ise soru bankaları ve yaprak testler ile ilgili konu iyi bir şekilde pekiştirilmelidir.

Konu anlatımlı kitaplara yoğunlaşan ve yeteri kadar soru çözmeyen öğrencilerin sınavda istediği başarıyı yakalayamadığı görülmektedir. Bu açıdan soru bankası ve yaprak testlerden soru çözmeyi kesinlikle ihmal etmemek gerekir. Bununla birlikte sınava yakın bir süre kaldığında konu anlatımlı kitaplarla zaman kaybetmemek için AYT konu özetli soru bankası tercih edilmelidir. Konuların hap şeklinde bulunduğu özetli soru bankaları hem konuyu hızlı bir şekilde hatırlamak hem de zamandan tasarruf etmek adına öğrenciye büyük fayda sağlamaktadır.

AYT Konu Özetli Soru Bankalarının Faydaları


AYT sınavına hazırlanan öğrencilerin, hedeflediği yüksek puanlı üniversiteler ve bölümler için çok çalışması gerekmektedir. Çok çalışmanın yanı sıra doğru ve planlı çalışmak daha önemli bir konudur. Sürekli konu anlatımı çalışan bir öğrenci, o konuyu çok iyi anladığını ve AYT sınavında konu ile alakalı tüm soruları doğru yapacağını düşünebilir. Ancak farklı tipte soru görmeyen ve alıştırma yapmayan öğrenciler, sınavda bunun olumsuzluğunu yaşamaktadır. Bu noktada konu özetli soru bankalarımız devreye girmektedir.

AYT konu özetli soru bankası kitaplarının faydaları

 • Özetli soru bankası ile çözülecek yeni nesil sorular sayesinde, gerçek sınavda zorluk çekmeden yeni nesil sorulara karşı adapte olunur.
 • Konu anlatımlarının özet olarak paylaşıldığı bu kitaplarda, öğrenciler hap bilgilere ulaşır. Konu anlatımlı kitaplardaki ayrıntılı bilgilere gerek kalmadan öğrenci konuyu özet bir şekilde çalışarak temel bilgileri hızlı bir şekilde hatırlar. Bu sayede, zamandan çok ciddi tasarruf sağlar.
 • Konu anlatımlı kitaplar, özetli konu anlatımına oranla çok daha hacimli kitaplardır ve gün içerisinde taşımak zorlayıcı olabilir. Özetli konu anlatım kitapları ise taşıması kolay ve ergonomiktir.
 • Özetli konu anlatımı kitaplarında yer alan soru bankası testleri sayesinde, konu tekrarı ve test çözümü bir arada gerçekleşir. Bu açıdan, pekiştirici yönü çok daha fazladır.
 
AYT konu özetli soru bankası kitaplarının en önemli faydası, sınav başarısı üzerindeki inanılmaz etkisidir.

AYT Sınavında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

AYT sınavına hazırlanan öğrencilerin dikkat etmesi gereken belli başlı önemli noktalar bulunmaktadır. Bunlar arasında öne çıkan konular şu şekilde sıralanabilir:
 • Düzenli ve disiplinli çalışmak,
 • Konu özetli soru bankaları ile bol bol soru çözmek,
 • Düzenli bir şekilde deneme çözerek mevcut durumu tespit etmek ve eksikleri kapatmak,
 • Zaman yönetimini geliştirmek ve gerçek sınavda bu deneyim sayesinde yüksek net çıkarmak,
 • Stres yönetimini geliştirmek için farklı tipte sorular çözmek,
 • Görece düşük net çıkarılan ders ve konuların üzerine gitmek,
 • Gün içerisindeki atıl zamanı değerli hâle getirmek, toplu taşıma gibi boşa giden süreleri yaprak testler ve özet konu anlatım kitapları ile değerlendirmek,
 • Doğru ve düzenli bir şekilde güncellenen kaynaklardan hazırlık yapmak.

AYT Konu Özetli Soru Bankası Fiyatları

AYT konu özetli soru bankası, her ders için farklı farklı hazırlanmaktadır. Bu tür yardımcı kitapların fiyat etiketleri incelendiğinde uygun fiyat politikamız ile öğrencilerin başarılı olması adına çok iyi kampanyalar yapıldığı görülecektir. Yıl içerisinde yapılan özel kampanyalardan yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızdan Aydın Yayınlarını düzenli bir şekilde takip etmek sağlıklı olacaktır. Konu anlatımlı kitaplar, soru bankaları, yaprak testler, branş-genel denemeler ve çok daha fazla yardımcı kaynağımızda  düzenli bir şekilde özel kampanyalar yapılmaktadır.
Yükleniyor...