400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

LGS’ye hazırlık sürecinde öğrencilerin ihtiyaç duyacağı bütün yardımcı kaynak setleri, Aydın Yayınları’nın uzman kadrosu tarafından özenle hazırlanmaktadır. LGS’ye hazırlık sürecinde tercih edilecek yardımcı kaynakların güncel olması ve yeni nesil sorulardan oluşması son derece önemlidir. Özellikle son yıllarda sorulan sorular, klasikleşmiş sorulardan farklı tiptedir ve bu durum öğrencileri zaman zaman zorlamaktadır. Yeni nesil sorulara alışkın olmayan öğrenciler, konuyu çok iyi bir şekilde çalışmasına rağmen zorluk çekebilir. Bu açıdan, LGS’ye hazırlık sürecinde 8. sınıf soru bankaları çözmek kilit stratejilerden biridir.

LGS’ye hazırlık sürecinde bol soru çözmekle birlikte sınava yakın zamanda denemelere ağırlık vermek gerekir. Deneme çözen öğrenciler, stres ve zaman yönetimi konusunda büyük aşama kat etmiş olurlar. Sınav başarısı üzerinde doğrudan etkili olan bu konuyu unutmamak gerekir.

LGS’ye Hazırlık Sürecinde Hangi Kaynaklar Kullanılmalı?


En iyi 8. sınıf LGS kitapları olarak piyasada marka haline gelen Aydın Yayınları LGS hazırlık kitapları, öğrencinin sorunsuz bir şekilde hazırlanmasını sağlayan kapsama sahiptir. LGS hazırlık süreci için sunulan yardımcı kitaplar 4 farklı kategoride toplanmaktadır. Bunlar;
  • 8. Sınıf Konu Özetli Soru Bankası: Öğrencilerin okullarında gördüğü derslere ek olarak kullanabileceği 8. Sınıf konu özetli soru bankası kitabı, bu süreçteki en büyük yardımcı olacaktır. Konuların tekrarını yaparken kullanılacak konu özetli soru bankası, zamandan büyük tasarruf sağlar. Konu ile alakalı önemli noktaların bir özet haline getirildiği kitap sayesinde, konular hızlı bir şekilde hatırlanır ve devamındaki testlerle pekiştirilir.
  • 8. Sınıf Soru Bankası: LGS sınavında başarılı olmak için dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri bol bol soru çözmektir. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki; sınav başarısı ile soru çözme arasında çok büyük bir etkileşim var. Aydın Yayınları tarafından hazırlanan 8. sınıf soru bankası, yeni nesil ve farklı tipte soruları sayesinde, öğrencilerin sınava çok iyi bir şekilde hazırlanmasını sağlar.
  • 8. Sınıf Deneme: Ders konularının bitmesi ile birlikte ağırlık verilmesi gereken temel strateji bol bol deneme çözmek olmalıdır. 8. Sınıf Deneme çözerek, mevcut durum, hedeften uzaklık ve eksik kalınan konular belirlenmiş olur. Bu doğrultuda yeni bir plan yaparak eksikler giderilir ve sınav başarısı pozitif yönde etkilenir. Deneme çözerek farklı tipte sorular görülmüş olur. Bu faktör de sınav başarısı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.
  • 8. Sınıf Ödev Fasikülleri: Okul dersleri ile doğru orantılı gitmek ve pekiştirme yapmak için kullanılan 8. sınıf ödev fasikülleri, konuların kalıcı bir şekilde öğrenilmesinde büyük fayda sağlar.

Yukarıda yer alan yardımcı kaynaklar, 8. sınıf ders kitapları ile birlikte kullanıldığı takdirde LGS başarısına büyük katkı sağlar. Soru bankalarının okul dersleri ile aynı takvim doğrultusunda çözülmesi mantıklı bir çalışma tercihi olacaktır.

Aydın Yayınları LGS Hazırlık Kitapları Hangi Dersleri Kapsıyor?


Ortaokul öğrencilerinin görmüş olduğu ve LGS sınavında soruya sahip olan bütün dersler için yardımcı kaynak bulunmaktadır. Aydın Yayınları tarafından oluşturulan yardımcı kaynaklar, aşağıda yer alan dersler için ayrı ayrı hazırlanmaktadır.
  • İngilizce
  • Matematik
  • Türkçe
  • Tüm Dersler
  • Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
  • T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük

Düzenli olarak güncellenen yardımcı kaynaklar, en son müfredata uygun olarak hazırlanmaktadır. Sınavda sorulması muhtemel yeni nesil sorularla zenginleştirilen soru bankaları ve LGS denemeleri, öğrencilerin sınavdan önce benzer konuları görmesini sağlar. LGS hazırlık kitapları, öğrencilere destek amaçlı hazırlanmaktadır. Öğrencilerin okulda gördüğü derslere öncelik vermesi ve devamında yardımcı kaynaklardan faydalanması gerekir.

8. sınıf deneme pdfleri öğrencilerin dijital ortamda soru çözmesini sağlar. Özellikle akıllı telefon ve tabletler üzerinden görüntülenen deneme pdfleri, gün içi boş zamanların iyi bir şekilde değerlendirilmesinde önemli bir rol oynar.

LGS sınavına yönelik 8. deneme tüm dersler kitapçıkları, öğrencilerin zaman ve stres yönetimini geliştirmesi konusunda çok yardımcı olmaktadır. Özellikle dikkat dağınıklığı yaşayan veya sınav ortamına ayak uydurmak konusunda zorlanan öğrencilerin çok sayıda deneme çözmesi gerekir.

8. Sınıf LGS’ye Hazırlık Yardımcı Kaynakların Fiyatları


8. sınıf hazırlık kitap fiyatları, ders, içerik ve kitap türüne bağlı olarak farklılık göstermektedir. %45’e varan özel indirimlerle sunulan LGS hazırlık kitapları, öğrencilerin ve velilerin bütçesini sarsmaz. LGS sınavında en fazla soru tutturan yayınlardan biri olan Aydın Yayınları, bu özelliği ile birlikte bütçe dostu olmasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir.

Öğrenciler için hazırlanan konu anlatım kitapları, soru bankaları, denemeler ve yaprak testler, set halinde de sunulmaktadır. 8. sınıf kitap fiyatları, set halinde gerçekleşen satın almalarda çok daha uygun rakamlara ulaşmaktadır.

Aydın Yayınları’nın profesyonel eğitimci kadrosu tarafından hazırlanan En Çok Satan LGS Kitapları, düzenli olarak güncellenir. Son yıllarda soru yapısında gerçekleşen değişimin aksine, piyasadaki çoğu kitap klasikleşmiş sorulara yer vermektedir. Ancak yeni nesil sorularla sınava hazırlanılmadığı takdirde, sınavdan yüksek başarı elde etmek mümkün olmayabilir. Bu açıdan, Aydın Yayınları’nın yeni nesil kaynakları fark yaratmaktadır.
 
Yükleniyor...