400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı!
Değerli Ziyaretçilerimiz;

İki öğretmen düşünün; karı-koca, tek sermayeleri kalemleri, yaratıcı düşünceleri ve eğitimin önemine olan inançları. Yayıncılık serüvenimiz; kurucularımız Nesibe AYDIN ve Hüsamettin AYDIN’ın ilk kez 40 yıl önce yayımladıkları, o dönemin tek kaynak kitabı olarak akıllarda kalan "Fen Liseleri, Askeri Okullar ve Meslek Liselerine Hazırlık Kitabı” namıdiğer "Yeşil Kitap” ile başladı ve ilk günden itibaren her gün tek odak noktamız olan eğitim ile ilgili çalıştık. Bugün hala aynı motivasyon, aynı inanç ve tabii bunca yılın kazandırdığı tecrübe ile öğretmen ve öğrencilere kaynaklarımızla rehberlik etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Atatürk’ün söylediği gibi geleceğin güvencesinin sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitimin ise öğretmenlere dayalı olduğunun farkındayız. Eğitime gönül veren herkes gibi bizim de dileğimiz geleceğimizi; kendini ifade edebilen, iletişim kurabilen, bilgi ve teknolojiyi hedefleri doğrultusunda kullanabilen, bütün bunları yaparken insana, düşünceye ahlaki değerlere ve kültürel mirasa saygı gösteren, bu değerleri yaşatan gençlere emanet etmek. Bu hedefler doğrultusunda bilim kurulumuz, uzmanlarımız, yazarlarımız ve teknik ekibimizle, kaliteli ve güvenilir yayıncılık ilkesiyle, ders programları ile uyumlu, öğrenci ve öğretmenlerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış içeriği sahip, tasarımı kuvvetli, özgün, baskı kalitesi yüksek kitaplar üretmeye devam ediyoruz.

40 yıldır bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.
Yükleniyor...