400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı!

Sevdiklerinizle Beraber Mutlu Bir Bayram Geçirmeniz Dileğiyle!

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Üniversite sınavının ikinci oturumu olan AYT, alan sorularının bulunduğu ve TYT’ye oranla bilgiye dayalı zorlayıcı soruların olduğubir sınavdır. Hazırlık süreci içerisinde bol bol soru çözmek ve farklı tipte sorulara aşina olmak çok önemlidir. AYT sınavına hazırlık sürecinde kullanılması gereken çok sayıda yardımcı kaynak bulunmaktadır.
 

Konu anlatımı, özet konu anlatımı, AYT soru bankası, branş-genel denemeler, yaprak test ve dahası Aydın Yayınları aracılığıyla öğrencilere sunuluyor.

Düzenli olarak güncellenen AYT soru bankaları, sahip olduğu yeni nesil sorularla öğrencileri en iyi şekilde sınava hazırlıyor. Aydın Yayınları soru bankaları uygun fiyat politikası ve yüksek başarı sağlayan içeriği ile öğrencilerin en fazla tercih ettiği kaynaklar arasında yer alıyor. Öğrencilerin AYT gibi zorlu bir sınava hazırlanırken doğru kaynaklardan çalışması, sınav başarısı üzerinde doğrudan etkilidir. Doğru kaynak seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri kaynakların güncelliğidir. İçeriğinde yeni nesil sorulara yer veriyor olması, o yayının güncelliğini ve kalitesini gösterir.

AYT Soru Bankası Kitaplarının Faydaları


Öğrencilerin AYT sınavında başarılı olması için planlı ve disiplinli bir şekilde çalışması gerekmektedir. Mümkünse son yıl değil, daha öncesinde çalışmaya başlamak ve düzenli çalışmayı alışkanlık hâline getirmek önemlidir. Soru bankası çözmek bu süreçte alışkanlıklarımızın arasında olmalıdır. Öğrencilerin büyük bir bölümü, sadece konu anlatımı çalışarak hazırlık sürecini geçirmektedir. Ancak sınavdaki başarının anahtarı soru bankası ve deneme çözmekten geçer. AYT soru bankası kitapları sayesinde aşağıda yer alan önemli kazanımlar elde edilebilir;
  • AYT soru bankası tüm dersler kitabı ile her ders için soru çözme imkânı elde edebilirsiniz.
  • AYT test kitapları, öğrencinin mevcut durumunun ve eksik konularının tespitinde çok büyük fayda sağlar. Eksik konular tespit edildiğinde konu anlatım kitapları üzerinden ilgili konu tekrar edilmeli ve eksikler giderilmelidir. Soru bankası çözmeyen öğrencilerin büyük bir bölümü hangi konularda eksik olduklarını bilmezler.
  • Soru bankası çözmek, farklı tipte sorular ile alıştırma yapmayı mümkün kılar. Son yıllarda yapılan sınavlar gösteriyor ki öğrenciler yeni nesil sorulara karşı adaptasyon sorunu yaşıyor. Farklı soru tiplerini görmeyen öğrenciler, klasik soru tiplerinin dışında kalan sorularda zorlanıyor. Soru bankası ise öğrenciler bu açığı çok iyi bir şekilde kapatmaktadır.
  • Gün içerisinde farklı farklı derslerin soru bankalarını taşımak zor gelebilir. Bu gibi durumlarda AYT test kitabı tüm dersler seçeneği devreye girer. Gün içi atıl zamanları, soru bankası ile değerlendirebilirsiniz.

AYT Soru Bankası Setleri ve Fiyatları


AYT hazırlık sürecinde tercih edilebilecek çok sayıda soru bankası kitabımız bulunmaktadır. AYT soru bankası setini satın almak ayrı ayrı almaktan çok daha ekonomiktir. Aydın Yayınları tarafından sunulan soru bankası kitapları, uygun fiyat politikası ve hızlı teslimat seçeneği ile öğrencilere sunulmaktadır. AYT soru bankası matematik kitabı hem eşit ağırlık hem de sayısal öğrencilerin en çok satın aldığı kitaplar arasında yer almaktadır.

Yapılan özel indirim kampanyaları sayesinde yıl içerisinde çok özel fiyatlarla soru bankası temin etmek mümkündür. Bunun için Aydın Yayınları sosyal medya hesapları takip edilebilir. Öğrencilerin hayallerini süsleyen üniversite ve bölümler, disiplinli ve düzenli çalışma ile mümkündür. Bunun için çok sayıda yardımcı kitaptan yararlanmak gerekir. Konu anlatımı, özet konu anlatım, soru bankası, branş-genel deneme ve yaprak testler bir bütün hâlinde yardımcı olur. Öncelikle konu anlatımlı kitaplar üzerinden konu ayrıntılı bir şekilde öğrenilmelidir. Devamında ilgili konunun testleri soru bankası üzerinden çözülmelidir. Konu anlatımı çalışmadan ve ilgili konunun detayları öğrenilmeden testlere geçmek doğru bir adım olmayacaktır. AYT özet konu anlatımlı soru bankaları da sınava yakın süreçte tercih edilebilir.
Yükleniyor...