400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı!

Sevdiklerinizle Beraber Mutlu Bir Bayram Geçirmeniz Dileğiyle!

Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Aydın Yayınları’nın deneyimli kadrosu tarafından uzun çalışmalar sonucunda oluşturulan 11. sınıf kitapları, öğrencilerin okul sınavlarına ve üniversiteye hazırlık süreçlerine büyük katkı sağlamaktadır. Üniversitede sınavında yüksek puan almak isteyenler öğrencilerin, sınava hazırlanmaya başladığı ve sınav maratonunu başlattığı yıl, 11. sınıftır. Doğru bir takvim ve planlı bir çalışma ile birlikte, üniversite sınavında derece elde etmek mümkündür.

11. sınıfta, okul derslerinin  çok daha ayrıntılı konulara sahip olması öğrenciler için yardımcı kaynak gereksinimi oluşturur. Üniversite sınavında elde edilen puana ek olarak okul puanının da büyük önemi bulunmaktadır. Okul puanını olabildiği kadar yüksek tutan öğrenciler üniversite seçimi yaparken çok daha konforlu olacaklardır.

Aydın Yayınları 11. Sınıf Yardımcı Kaynakları


Aydın Yayınları’nın deneyimli öğretmen kadrosu tarafından hazırlanan 11. sınıf yardımcı kaynak kitapları, öğrencilerin okul sınavlarında başarılı olmasını sağlar. Ayrıca, üniversite sınavı için de önemli bir temel oluşturur. Kısacası, hem okul dersleri için hem de üniversite sınavına hazırlık için önemli kaynaklardır. 11. sınıflar için hazırlanan kitaplar aşağıda yer alan kategorilerde toplanır;
 
 • Lise 11. Sınıf Ders İşleyiş Modülleri: 11. sınıf itibariyle ders konuları daha karmaşık bir hal alır. Okul derslerinde tam olarak özümsenmeyen konular, ders işleyiş modülleri sayesinde ayrıntılı bir şekilde öğrenilebilir. Sade ve anlaşılır bir dile sahip olan 11. sınıf konu anlatım kitapları, her öğrencinin kolaylıkla anlaması için tasarlanmıştır. Farklı dersler için ayrı ayrı oluşturulan ders işleyiş modülleri, lise sınavlarındaki başarıda büyük rol oynar.
 • Lise 11. Sınıf Konu Özetli Soru Bankası: Konu anlatım kitapları, konuların ayrıntılı bir şekilde öğrenciye öğretilmesi için tasarlanmıştır. Ancak, kısa süreli ve konu hatırlama çalışmaları için uygun değildir. Bu gibi durumlarda, ilgili ders konusu hakkındaki hap şeklinde bilgileri barındıran yardımcı kaynaklara, konu özetli soru bankası denmektedir. Bu kitaplar sayesinde, konu hızlı bir şekilde tekrarlanır ve devamında yer alan testler sayesinde, konunun pekiştirilmesi hedeflenir.
 • Lise 11. Sınıf Soru Bankası: Üniversite sınavında başarılı olmak isteyen bir öğrenci, soru çözme alışkanlığını erkenden kazanmalıdır. Soru bankası çözmek, TYT ve AYT sınavında elde edilecek başarı üzerinde doğrudan etkilidir. 11. sınıf tekrar testleri, hem konuların iyi bir şekilde öğrenilmesini sağlar hem de üniversiteye hazırlık sürecinin ilk adımları atmaya yardımcı olur.
 • Lise 11. Sınıf Ödev Fasikülleri: Aydın Yayınları tarafından özenle hazırlanan 11. sınıf ödev fasikülleri, okul dersleri ile aynı doğrultuda ilerler. Öğrencinin, okulda gördüğü konuyu evde tekrar etmesine ve iyi bir şekilde öğrenmesine katkıda bulunur.
 • Lise 11. Sınıf Yaprak Test: Çantada çok yer kaplamayan ancak başarı üzerinde doğrudan etkili olan Aydın Yayınları 11. sınıf yaprak testleri, gün içi atıl zamanların en büyük yardımcısıdır.

Aydın Yayınları’nın Hangi Dersler İçin Yardımcı Kaynağı Var?


Aydın Yayınları 11. sınıflar için oldukça zengin bir portföye sahip. İngilizce hariç bütün dersler için yardımcı kaynak sunan Aydın Yayınları, kitaplarında sunmuş olduğu güncellik ve yeni nesil sorularla dikkat çekiyor. Üniversite sınavında en çok soru tutturan yayınlardan biri olan Aydın Yayınları, bu konuda bir marka haline geldi. Aşağıda yer alan dersler için çok sayıda yardımcı kaynak kitabı, bütçe dostu fiyatlarla elde edebilirsiniz;
 
 • 11. Sınıf Fizik
 • 11. Sınıf Biyoloji
 • 11. Sınıf Matematik
 • 11. Sınıf Kimya
 • 11. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
 • 11. Sınıf Tarih
 • 11. Sınıf Coğrafya
 • 11. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı
 • 11. Sınıf Felsefe

11. sınıf çok satan yayınlar arasında yer alan Aydın Yayınları, güncel müfredata uygun bir şekilde hazırlanan kitapları ve yeni nesil soruları ile öğrencilerin başarısına katkı sunar.

11. Sınıf Denemeler Ne Kadar Faydalı?

11. sınıf denemeler, öğrencilerin mevcut durumlarını görmesi, ve eksikleri tespit etmesi açısından son derece önemlidir. Deneme sınavı çözmek önemli bir alışkanlıktır. Üniversite sınavına hazırlık sürecinde çok büyük katkısı bulunmaktadır. Deneme çözmenin faydaları şu şekilde sıralanabilir;

 • Eksik ve zayıf kalınan konuların tespiti,
 • Hedeflenen puan ile mevcut durum arasındaki sapmanın öğrenilmesi,
 • Zaman ve stres yönetiminin geliştirilmesi,
 • Üniversite sınavına olan farkındalığın artması ve diğer birçok konuda faydaya sahiptir.
Öğrencilerin çok fazla konu anlatım kitabı çalışmasına karşın yeteri kadar soru bankası ve deneme çözmemesi çok büyük bir handikaptır. Üniversite sınavında başarının anahtarı bol bol soru çözmekten geçer. Bunun için de en doğru tercih, yeni nesil ve farklı tipte sorularla hazırlanan Aydın Yayınları üniversiteye hazırlık kaynaklarıdır.
 
Yükleniyor...