400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı! 400 TL ve Üzeri Tüm Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! Yeni Sezon Kitaplarda %50'ye Varan İndirimler Başladı!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

TYT Yaprak Testleri Fiyatları


TYT yaprak testleri, öğrencilerin farklı tipte soruları görmesi ve sınava en iyi şekilde hazırlanması için çok faydalı kaynaklardır. TYT’de yer alan 120 soru, herkes için eşit ölçüde öneme sahiptir. Alan seçimi fark etmeksizin her öğrenci 120 sorunun tamamını çözmek durumundadır. 135 dakikalık TYT, AYT’ye göre kolay bir sınav olsa da basit hatalar yapmaya açık bir sınavdır. Özellikle yüksek puanlı üniversite ve bölümleri hedefleyen öğrencilerin basit hatalardan olabildiğince uzak durması gerekir. Bunun için de öğrencilerin en büyük yardımcısı yaprak testler olacaktır.

Aydın Yayınları tarafından hazırlanan TYT yaprak testleri, düzenli olarak güncellenir ve bu ürünlere yeni nesil sorular eklenir. TYT’de sorulan soruların mantık ve analitik düşünceye dayalı olması nedeniyle sınava çok iyi hazırlanmış öğrenciler dahi bazı sorularda zorluk çekebilir. Bu açıdan yeni nesil tarzda ve farklı tipte çok sayıda soru çözmek gerekir.

TYT Yaprak Testleri Ne Gibi Avantajlar Sunar?


Aydın Yayınları tarafından sunulan TYT yaprak test önerileri, öğrencilere çok sayıda fayda sağlar. Yeni nesil sorulardan hazırlanan yaprak testler, öğrencinin sınavda çıkması muhtemel sorulara doğru bir hazırlık yapmasını sağlar. Elde edilen diğer avantajlar şu şekilde sıralanabilir:
 
  • Mevcut durum tespiti yapılmış olunur. Eksik olunan konular belirlenerek konu anlatım tekrarı yapılır. Devamında yanlış yapılan veya çözülemeyen sorular tekrar çözülmeye ve doğru yöntem bulunmaya çalışılır.
  • Yaprak testleri gün içerisinde taşımak çok kolaydır. Özellikle büyük şehirlerde, öğrencilerin günlük yaşantısının büyük bir bölümü yolda geçmektedir. Toplu taşımada geçen sürenin atıl kalmaması adına yaprak testler değerlendirilebilir.
  • Yaprak testler sayesinde farklı derslerden testler kolaylıkla çantada taşınabilir. Her bir dersin soru bankasını taşımak yerine yaprak testleri taşımak büyük kolaylık olacaktır.
  • Yaprak testlerde yer verilen yeni nesil sorular, çıkmış sorulara benzer ya da çıkması beklenen sorulara yakın sorular olmalıdır. Aydın Yayınları, hazırlamış olduğu yaprak testleri düzenli olarak güncellemekte ve yeni tip sorulara yer vermektedir.

TYT Yaprak Test Seti Nedir?


TYT yaprak test seti, bütün derslere ait yaprak testlerin tek bir set hâlinde sunulduğu özel bir çalışmadır. Öğrencilerin yaprak test seti alması ile birlikte bütün derslere ait sorular erişebilir olacaktır. Yaprak testler set olarak alındığı takdirde çok daha uygun fiyata edinilmiş olunur. Ayrı ayrı satılan yaprak testlere göre iskontolu bir şekilde set almak avantajlı bir tercihtir. Yaprak test setleri içerisinde, TYT’de sorulması planlanan bütün konulara ait sorular yer alır. Bu sayede tek bir set ile birlikte farklı konulardan yeni nesil sorular çözülebilir.

TYT, üniversiteye giriş sınavlarındaki ilk oturum sınavıdır. AYT’ye göre TYT’de daha kolay sorular yer alır ve burada yüksek net çıkarmak önemlidir. Daha kolay soruları barındırsa da TYT, çok fazla basit hatalara neden olabilecek soruları içermektedir. Özellikle mantık ve analitik düşünceyi ölçmek adına hazırlanan sorular, çalışkan ve bilgili öğrencileri dahi zaman zaman zorlamaktadır. Özellikle soruları dikkatli bir şekilde okumayan veya hızlı bir şekilde geçmek isteyen öğrenciler hata yapmaya meyillidir. Yaprak testler sayesinde TYT’ye çok daha hazırlıklı olmak mümkün olabilmektedir.

TYT Yaprak Testlerin Fiyatları Ne Seviyededir?


TYT yaprak testlerin büyük bir bölümü 100 TL’nin altında fiyatlar ile öğrencilere sunulmaktadır. Aydın Yayınları tarafından belirlenen uygun fiyat politikası ile öğrenciler, bütçelerini zorlamadan yaprak test sahibi olabilirler. Düzenli olarak güncellenen ve yeni nesil soru tipleri ile birlikte hazırlanan yaprak testler, uygun fiyatı ve sınavda getirdiği başarı oranı getirme faydası ile ön plana çıkmaktadır.

 
Yükleniyor...